Pianki i aerozole

Wszystkie produkty posiadają atest higieniczny PZH i aprobatę techniczną ITB.

Dostawa maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych.

Pianka Pistoletowa Expert Line

pianka pistoletowa Jednokomponentowa piana poliuretanowa w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.

Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną i doskonałą przyczepnością do typowych materiałów konstrukcyjnychm takich jak: cegła, beton, tynk, drewno, szkło, metale, styropian, twarde PCV i sztywne piany PUR.

Wykazuje doskonałe parametry termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Jest odporna na starzenie.

Szczególnie polecana do profesjonalnego montażu okien i drzwi, izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wypełniania szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków.

Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Piana pistoletowa EXPERT LINE o obniżonej prężności

Piana pistoletowa EXPERT LINE o obniżonej prężności Piana poliuretanowa o obniżonej prężności przeznaczona do montażu i uszczelniania dla wyspecjalizowanych grup montażowych.ZastosowaniaWłaściwościPiana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Piana pistoletowa 65 EXPERT LINE Professional

Piana pistoletowa 65 EXPERT LINE Jednokomponentowa piana poliuretanowa, pistoletowa przeznaczona dla wyspecjalizowanych grup montażowych do montażu, uszczelniania i wygłuszania.ZastosowaniaWłaściwościPiana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 840ml

Wyślij zapytanie!

1 K-P pianka pistoletowa niskoprężna - illbruck

1 K-P pianka pistoletowa niskoprężna 1K-P pianka pistoletowa przeznaczona jest do uszczelniania przestrzeni pomiędzy ościeżami i ościeżnicami okien i drzwi oraz do wypełniania szczelin w przegrodach budowlanych. Pianka ma dobre właściwości izolujące i wyciszające.


Materiał:

Jednoskładnikowa, twardniejąca w kontakcie z wilgocią pianka poliuretanowa. Nie zawiera związków FCKW i HCFK.


Informacje o produkcie:

*Dane mogą ulec zmianom stosownie do panującej temperatury i wilgotnościZastosowanie jako pianka uszczelniająca do okien dźwiękoszczelnych:
Zastosowana jako pianka montażowa do okien dźwiękoszczelnych uzyskuje dźwiękochłonność do 58 dB.

Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

illbruck 1KP Max pianka poliuretanowa do pistoletu

pianka illbruck Twardniejąca pod wpływem wilgoci, szybkoschnąca, jednoskładnikowa pianka poliuretanowa ze środkiem nośnym nie zawierającym FCKW

Zakres stosowania:WłaściwościPiana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 880ml

Wyślij zapytanie!

2K pianka montażowa do ościeżnic

coco pianka coco pianka2 Dwuskładnikowa poliuretanowa pianaka szybkodziałająca do ościżnic bez substancji wytłaczającej. Nadaje się szczególnie do montażu ościeżnic drzwiowych. Kątowa dysza uszczelniająco-wytłaczająca zapewniająca czystą i szybką pracę.

Właściwości:Pojemność 210ml

Wyślij zapytanie!

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam Gun

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam Gun Opis produktu:Zastosowanie

Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam Gun Low Expansion

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam Gun Low Expansion Opis produktu:Zastosowanie

Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Pianka pistoletowa- Soudal - obniżona rozprężalność

Soudal - obniżona rozprężalność Jednoskładnikowa pianka montażowo-uszczelniająca o krótkim czasie utwardzania i doskonałej przyczepności do PCV, drewna, aluminium i typowych podłoży budowlanych. Specjalna formuła o obniżonej rozprężalności zapewnia profesjonalne uszczelnienie przy montażu wszelkiego typu stolarki budowlanej, również z wielokomorowych, kolorowych profili PCV. Pianka charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi, regularnością struktury i dużą gęstością oraz stabilnością wymiarów.


Zastosowanie:

Uszczelnienia przy montażu stolarki okiennej i drzwiowej z PCV, drewna i aluminium, parapetów, rolet, schodów. Wygłuszanie ścianek działowych, podług, poddaszy, dachów, systemów klimatyzacyjnych. Wypełnianie i izolacja przepustów rurowych i kablowych, puszek i tablic elektrycznych, elementów instalacji centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnej. Wypełnianie szczelin w złączach ściennych i stropowych.


Dane techniczne:Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

SOUDAL pianka montażowa do niskich temperatur

soudal pianka montażowa do niskich temperatur Pistoletowa pianka montażowa o obniżonej rozprężalności przeznaczona do wszelkich prac wykończeniowych i instalacyjnych. Dzięki specjalnej "zimowej" formule pozwala na pracę w niskich temperaturach (do -10°C).

Właściwości:Zakres stosowania:Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam Gun Click & Fix

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam Gun Click & Fix Opis produktu:Zastosowanie

Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Piana Montażowa Expert Line

pianka  montażowa Jednokomponentowa piana poliuretanowa w wersji z aplikatorem wężykowym do montażu, uszczelniania i wygłuszania.

Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniaczną i doskonałą przyczepnością do typowych materiałów konstrukcyjnych takich jak: cegła, beton, tynk, drewno, szkło, metale, styropian, wtwarde PCV i sztywne piany PUR.

Wykazuje doskonałe parametry termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Jest odporna na starzenie.

Szczególnie polecana do profesjonalnego montażu okien i drzwi, izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wypełniania szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków.Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 500ml/750ml

Wyślij zapytanie!

Piana wężykowa EXPERT LINE o obniżonej prężności

Piana wężykowa EXPERT LINE o obniżonej prężności Piana poliuretanowa o obniżonej prężności Expert Line Low Expansion w wersji z aplikatorem wężykowym. Piana przeznaczona jest do montażu i uszczelniania dla wyspecjalizowanych grup montażowych.ZastosowaniaWłaściwościPiana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Piana montażowa Partner Fix

Piana montażowa Partner Fix Poliuretanowa piana montażowo-uszczelniająca polecana dla amatorów.

ZastosowanieWłaściwości

Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

illbruck FM710 2K Pianka montażowa

illbruck FM710 2K Pianka montażowa illbruck FM710 2K Pianka montażowa stosowana jest do montażu listew ościeżnicowych drzwiowych, ościeżnic okiennych i odrzwi drewnianych oraz wypełniania pustych przestrzeni i spoin. Służy również do wykonywania izolacji. Odznacza się znakomitymi właściwościami adhezyjnymi na podłożach mineralnych, drewnie, metalu oraz licznych tworzywach sztucznych.Właściwości

Pojemność 400ml

Wyślij zapytanie!

SOUDAL pianka montażowa z aplikatorem Genius Gun

soudal pianka montażowa z aplikatorem Genius Gun Pianka montażowa wielorazowego użytku z opatentowanym aplikatorem Genius Gun.

Właściwości:Zakres stosowania:Pojemność 300ml, 500ml, 750ml

Wyślij zapytanie!

Profil pianka montażowa

pianka profil Jednoskładnikowa pianka poliuretanowa montażowo-uszczelniająca, która w powietrzu o normalnej wilgotności tworzy półtwardą elastyczną masę o dużej sztywności i znakomitych własnościach izolacyjnych i wypełniających..

Zakres stosowania:Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

SOUDAFOAM COMFORT

SOUDAFOAM COMFORT Niskorozprężna pianka montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do typowych materiałów budowlanych: drewna, PCV, aluminium, w tym również pokrytego powłokami proszkowymi, muru, cegły, betonu, kamienia, powierzchni szkliwionych, itp. Opatentowany aplikator Genius Gun zapewnia precyzyjne dozowanie, umożliwia wygodną i bezpieczną pracę jedną ręką i pozwala na wielokrotne użycie i długotrwałe przechowywanie częściowo opróżnionej puszki.

Zakres stosowania:Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Pianka Soudal Soudafoam 2k

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam 2k Opis produktu:Zastosowanie

Pojemność 400ml

Wyślij zapytanie!

Pianka Soudal Studzienki Kanały

Pianka Soudal Studzienki Kanały Jednoskładnikowa pianka montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych i podwyższonej odporności na działanie związków organicznych przeznaczona do uszczelniania i łączenia kręgów kanalizacyjnych. Nie zawiera szkodliwych dla warstwy ozonowej gazów spieniających.

Opis produktu:Zastosowanie

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

Piana Professional B1 EXPERT LINE Pro

Piana Professional B1 EXPERT LINE Pro Ciężkozapalna (DIN 4102- B1) jednokomponentowa poliuretanowa piana montażowo-uszczelniającą. Stosowana przy pracach, które wymagają przestrzegania użycia produktu spełniającego klasy niepalności. Może być również stosowana do wszystkich innych znanych zastosowań pianek.ZastosowaniaWłaściwości

Piana dostępna również w wersji zimowej!

Pojemność 750ml, Wydajność: do 60 litrów

Wyślij zapytanie!

Nullifire FF197 Pianka ogniochronna

Nullifire FF197 Pianka ogniochronna Nullifire FF197 Pianka ogniochronna przeznaczona jest do uszczelniania połączeń pomiędzy ściankami działowymi a sufitami, podłogami. Zalecana do uszczelniania szczelin między futrynami okiennymi i drzwiowymi a ścianą , także jako uszczelniacz przestrzeni montażowych pomiędzy elementami z prefabrykatów oraz połączeniami podłogowymi.Właściwości

Pojemność 880 ml

Wyślij zapytanie!

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam FR 1K

Pianka pistoletowa Soudal Soudafoam FR 1K Opis produktu:Zastosowanie

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

DBS 9802-PUR B1 Piana poliuretanowa ogniochronna wężykowa

pianka DBS 9802-PUR B1 Jednoskładnikowa, półsztywna pianka montażowo-izolacyjna na bazie poliuretanu do zastosowań w systemach ochrony przeciwpożarowej (klasa palności B1 wg DIN 4102-1 / B-s1,d0 wg PN-EN 13501-1)

ZastosowaniaWłaściwościPojemność 700ml

Wyślij zapytanie!

DBS 9802-NBS B1 Piana poliuretanowa ogniochronna pistoletowa

pianka DBS 9802-NBS B1 Jednoskładnikowa, półsztywna pianka montażowo-izolacyjna na bazie poliuretanu do zastosowań w systemach ochrony przeciwpożarowej (klasa palności B1 wg DIN 4102-1 / B-s1,d0 wg PN-EN 13501-1)

ZastosowaniaWłaściwościPojemność 700ml

Wyślij zapytanie!

Klej do styropianu PIANOSTYR EXPERT LINE

Klej do styropianu PIANOSTYR EXPERT LINE Klej przeznaczony do przyklejania płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków metodą lekką-mokrą. Zapewnia doskonałą przyczepność do podłoży mineralnych i styropianu oraz niezwykle istotną stabilność wymiarową. Łatwa, czysta i wygodna forma aplikacji w porównaniu z tradycyjną metodą ocieplania budynków. Wysoka wydajność produktu do 8m2 przy temperaturze + 20°C. Pozwala zaoszczędzić czas i zredukować koszty.ZastosowaniaWłaściwościPojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

illbruck 1 K-P klej do styropianu

klej do styropianu Jednoskładnikowy klej przeznaczony do klejenia płyt styropianowych w systemach dociepleń.

Materiał: Jednoskładnikowy klej poliuretanowy twardniejący w kontakcie z wilgocią otoczenia. Informacje o produkcie:

Pojemność 750ml

Wyślij zapytanie!

illbruck PU030 Klej piankowy do schodów i parapetów

illbruck PU030 Klej piankowy do schodów i parapetów Firma Tremco illbruck pomyślnie zakończyła testy kleju piankowego illbruck PU030, który ułatwi pracę monterom przy precyzyjnym zamocowaniu schodów i parapetów.Właściwości

Pojemność 750 ml

Wyślij zapytanie!

illbruck środek do czyszczenia pistoletów

illbruck środek czyszczący nie zawierający związków FCKW do usuwania nie stwardniałej pianki poliuretanowej z pistoletów piankowych. Odpowiedni do usuwania świeżych rozprysków pianki poliuretanowej, oleju, wosku, smaru, etc.
Pojemność 500ml

Wyślij zapytanie!

Silikon spray EXPERT LINE

Silikon spray EXPERT LINE Silikon Spray to uniwersalny środek smarujący na bazie olejów silikonowych. Jest to produkt o wszechstronnym zastosowaniu przydatny w warunkach domowych jak i w warsztatach (samochodowych, rowerowych i innych). Produkt posiada własności ochronne i zabezpieczające. Nie pozostawia osadów. Produkt z łatwością wypiera wodę i skutecznie zabezpiecza przed nią. Posiada doskonałe własności smarne oraz wysoką odporność termiczną. Produkt jest bezbarwny, bezwonny, nieszkodliwy.

Środek przeznaczony jest do zabezpieczania i ochrony przed: wilgocią, mrozem, czynnikami atmosferycznymi. Preparat chroni przed mrozem, korozją, starzeniem części plastikowych i gumowych. Doskonały środek smarny do rowerów, części układów mechanicznych, narzędzi, niezastąpiony w samochodzie.

Zastosowanie:WłaściwościPojemność 400ml

Wyślij zapytanie!

Systemy Zalewowe WG

Systemy Zalewowe WG Dwukomponentowe poliuretanowe systemy o nazwie handlowej PUREX WG, mają zastosowanie w przemyśle budowlanym, chłodniczym, meblarskim, samochodowym, stoczniowym, ciepłowniczym, pszczelarskim,opakowaniowym oraz dekoracyjnym. Systemy te mogą być przetwarzane zarówno ręcznie jak i maszynowo. Oferujemy dobór parametrów systemu do indywidualnych potrzeb Klientów.

Zalety:
Pianka poliuretanowa jest nieszkodliwa dla otoczenia. Możliwość otrzymywania pianki o szerokich właściwościach chemicznych i fizycznych. Znikoma chłonność wilgoci (poniżej 3% objętości). Pianka poliuretanowa jest odporna na działanie pleśni i grzybów. Znajduje zastosowanie w szerokim zakresie temperatur – 50oC do +130oC. Nie zanika w czasie. Odporność chemiczna na większość rozpuszczalników organicznych. Możliwość wypełnienia skomplikowanych kształtów. Łatwość stosowania w miejscu przeznaczenia.

Najbardziej skuteczny materiał izolacyjny posiadający najniższy współczynnik przewodzenia ciepła. Poniższa tabela przedstawia porównanie grubości warstw różnych materiałów potrzebnych dla uzyskania tego samego stopnia izolacji:

Pianka PUR (gęstość 35 kg/m3)1
Styropian1,6
Wełna mineralna1,8
Drewno6
Beton komórkowy15

Nasze produkty
W Naszej ofercie posiadamy systemy zalewowe o różnych gęstościach rdzenia pianki, od gęstości 15 do 600kg/m3.

Parametry pianki zalewowej PUREX WG
Współczynnik przewodzenia ciepła [W/mK]od 0,024 do 0,036
Klasa palności (wg DIN 4102)B2 oraz B3
Klasa palności (wg PN-EN 13501-1)klasa E oraz klasa F
Zakres temperatur [°C]od –50 do +130
Wytrzymałość na ściskanie [kPa]od 120 do 1500

Posiadamy również system morski, który posiada Certyfikat uznania Typu No 13792/A0 BV wydany przez Bureau Veritas.

Nasze systemy zalewowe zawierają ekologiczny czynnik spieniający o zerowym potencjale niszczenia warstwy ozonowej ODP =0 lub są spieniane CO2 wytwarzanym w reakcji wody zawartej w składniku poliolowym ze składnikiem izocyjanianowym. Nie zawierają CFC, HCFC oraz HFC.

System konfekcjonowany również w mniejszych opakowaniach V10, V30, V50, V60.

Wyślij zapytanie!